Українсько-азербайджанські зв’язки міцнішають

Голова обласної ради Віолета Лабазюк на запрошення Посольства Азербайджанської Республіки в Україні взяла участь в офіційному прийомі з нагоди 106-ї річниці Дня Незалежності Азербайджанської Республіки, яке відзначається 28 травня.

На прийомі були присутні перші особи держави, дипломати з різних країн та урядовці.

Віолета Лабазюк привітала народ Азербайджану в особі Надзвичайного і Повноважного Посла Сеймура Мардалієва з Днем Незалежності.

Нагадаємо, пан посол у складі дипломатичної делегації перебував на Хмельниччині у листопаді минулого року. Тоді, під час спілкування, голова обласної ради та Сеймур Мардалієв обговорили питання організації гуманітарної підтримки, перспективи відбудови України та активізації міжнародного співробітництва.

Наша держава висловлює слова вдячності Азербайджанській державі за практичну допомогу Україні, зокрема у відновленні соціальної та енергетичної інфраструктури нашої держави у цей важкий час.

Варто зазначити, що у різних регіонах України реалізуються масштабні проєкти з відновлення, зокрема й запровадженням досвіду Азербайджану у відновленні звільнених від окупації населених пунктів, спрямованих на розмінування деокупованих територій.

 

попередня статтяВідбувся ІІ (обласний) етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для молодшої вікової групи
наступна стаття«Час діяти, Нестримні»: до 400 тисяч гривень для громад на створення адаптивних спортивних клубів