Уряд виділив 2,3 мільярда гривень на доступні кредити для бізнесу

Про це йдеться на урядовому порталі. Після переформатування Кабінетом Міністрів України програми «Доступні кредити 5-7-9%» кожен підприємець може отримати кредит під 0% в розмірі до 60 мільйонів гривень. Відсотки перед банком сплачуватиме держава.

У межах державної програми релокації бізнесу на сьогодні вже понад 250 виробничих підприємств переміщені в інші області. З них 121 підприємство вже повністю функціонує на новому місці, інші – знаходяться в процесі переміщення. Ще 430 виробництв очікують своєї черги.

Окрім того, уряд ухвалив рішення про виділення 200 мільйонів гривень роботодавцям, які наймають працівників із числа вимушених переселенців. Йдеться про виплату 6,5 тисяч гривень за кожного нового працівника. За роз’ясненнями щодо отримання компенсації за працевлаштування перемішених осіб вже звернулись понад п´ять тисяч роботодавців.

У зв´язку з тим, що в усіх областях, крім Луганської, почато посівну кампанію,  аграріям надали пільгове фінансування на суму 3,5 мільярда гривень.

Ще 490 мільйонів гривень Кабмін виділив на відновлення дорожньої інфраструктури, зокрема на звільнених територіях України.

 

Джерело: Урядовий портал

попередня стаття«Русскій воєнний корабль, іді… !»: Укрпошта випустила нову марку
наступна статтяВимушені переселенці не залишені поза увагою: соціальні виплати відбуваються стабільно