Усі виплати за лікарняними листками здійснюються управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області у повному обсязі

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області опікується майже 300 тисячами працюючих подолян.

 

 

Як зазначає керівник управлінням виконавчої Фонду в Хмельницькій області Сергій Кіндзерський: «Накладений карантин не зменшив обсяг гарантій матеріального забезпечення, які здійснюються за кошти Фонду соціального страхування України. А обмеження, запровадженні у зв’язку з карантином, ніяким чином не вплинули на роботу управління виконавчої Фонду в Хмельницькій області та його відділень по забезпеченню у повному обсязі гарантій працюючих громадян щодо їх соціального захисту у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю та пологами, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, охорони життя і здоров’я, визначені чинним законодавством.

Станом на сьогодні управління виконавчої Фонду в Хмельницькій області здійснює фінансування заяв-розрахунків на виплату матеріального забезпечення застрахованим особам упродовж одного робочого дня. Зокрема, в оперативному режимі фінансуються допомога по тимчасовій втраті працездатності (оплата за лікарняними) і допомога по вагітності та пологах».

Протягом І півріччя поточного року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області прийнято та опрацьовано заяв-розрахунків по 46114 виданих листках непрацездатності.

Матеріальне забезпечення та страхові виплати у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, пов’язаною з виробництвом, отримає майже 32,2 тис. застрахованих осіб на загальну суму 176,9 млн гривень, зокрема:

– допомоги по тимчасовій втраті працездатності, у тому числі, в разі ізоляції від COVID-19 – 29688 застрахованих осіб на суму 115904,3 тис. гривень;

– допомоги по вагітності та пологах – 2279 застрахованих осіб на суму 58648,4 тис. гривень;

– допомоги на поховання – 147 застрахованих осіб на суму 602,7 тис. гривень;

– допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання – 77 застрахованих осіб на суму 1707,5 тис. гривень.

Варто зазначити, право на допомогу по тимчасовій непрацездатності (компенсація втраченого заробітку за лікарняними листками), допомогу по вагітності та пологах виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), зайняття підприємницькою діяльністю та іншою діяльністю, якщо інше не передбачено законом. Підставою є виданий в установленому порядку листок непрацездатності, а в разі роботи за сумісництвом – копія листка непрацездатності, засвідчена підписом керівника і печаткою за основним місцем роботи.

попередня статтяОголошення про проведення в електронній торговій системі продаж на аукціоні без умов об’єктів малої приватизації
наступна статтяВідбулись перші засідання конкурсних комісій