В обласній бібліотеці для молоді відбулася зустріч з Михайлом Цимбалюком

Член Національної спілки письменників України, журналіст та водночас бойовий медик Збройних сил України, Михайло Цимбалюк подарував читачам нову збірку поезій “Калібри любови”, яка створена під час непростих воєнних буднів митця. Загалом це одинадцяте письменницьке творіння пана Михайла.

Вчора  в обласній бібліотеці для молоді за особистої участі автора, який прибув до рідного міста безпосередньо із зони бойових дій у коротку відпустку, відбулася презентація двох його останніх книг – прозової «Синдром відкладеного життя» та поетичної «Калібри любові»,  написаних під час перебування в лавах ЗСУ та виданих у 2023-24 роках.

Михайло Цимбалюк  розповів читачам про своє рішення добровільно стати на захист Батьківщини, покинувши роботу  за кордоном, про  будні фронтового медика, прочитав свої поезії та короткі оповідання, в яких відображені  епізоди воєнного життя.

Про вагу та значення слова письменника в наш час говорили  колеги  по перу пана Михайла   –  Віталій Міхалевський  та Микола Лук’янюк.

Зустріч письменника-воїна з молоддю  була цікавою та емоційно піднесеною. Читачі побажали Михайлу Цимбалюку швидкого повернення з перемогою, творчого натхнення та нових презентацій.

попередня статтяЗапрошуємо військовослужбовців та ветеранів стати учасниками стипендійної програми
наступна статтяПрем’єра у Хмельницькому академічному обласному театрі ляльок