В обласній дитячій бібліотеці відбулася акція «Сила нескорених»

Сьогодні разом із усіма українцями в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка  відзначили День Героїв.  “Сила нескорених” саме таку назву мала акція-вшанування, хоча це не лише назва акції, а основний меседж усіх нас, українців. Силу нескорених ми демонструємо всьому світу, бо ми нація сильних і непероможних.

Разом із курсантами  Національної академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького ми мали за честь поспілкуватися з Героєм України, військовим розвідником 8 полку особливого спеціального призначення, ветераном українсько-російської війни Олександром Дарморосом. Військовий розповів про те, що допомагає мотивувати себе, як опановує власні емоції та допомагає пораненим, використовуючи та поєднуючи психологічні техніки та набуті знання.

Говорили про реалії сьогодення та  буденні проблеми з якими щодня доводиться стикатися Олександру. А ще усі ми познайомилися з Хеною-собакою-поводирем, яка зайняла своє чинне місце поруч з Олександром та впродовж заходу, вмостившись зручненько біля господаря, лише спостерігала за тим, що відбувається. Хена була спокійна за Олександра, адже цей чоловік і сам випромінює позитив, але ж усі ми підсвідомо розуміємо, наскільки сильною та морально стійкою людиною є військовий. Під час нашої зустрічі Олександр зауважив на тому, що не любить коли його називають Героєм, бо знає чимало військових, які під час війни здійснили низку геройських вчинків.

Тепер ми маємо ще одного доброго друга та щиро радіємо такому знайомству! Адже поряд з нами є люди, яких ми маємо знати та шанувати. Вони – приклад для юних військових та мотиватор для тих, які постійно невдоволені. Шануймо своїх героїв! Перемагаємо ворогів!

За матеріалами обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка 

попередня статтяПам’ять про Героїв не згасне ніколи
наступна статтяВшановуємо усіх непереможних Героїв нашої країни!