Валентин Соколюк провів прийом громадян з особистих питань

8 червня заступник голови обласної ради Валентин Соколюк провів прийом громадян з особистих питань. До посадовця зі своїми наболілими проблемами звернулись  мешканці з різних куточків області.

Більшість питань, з якими звернулись жителі, потребують вирішення на місцях. Так, мешканка Щиборівської сільської громади уже котре не може знайти порозуміння з керівництвом громади щодо неправильної нумерації її будинку. Неодноразові звернення в громаду не дають ніяких зрушень. Валентин Соколюк порадив звернутись ще до депутатів сільської ради. А якщо і надалі не буде реагування, то тоді справу можна буде спробувати вирішити у судовому порядку.

Жителька міста Старокостянтинів скаржиться на аварійний стан свого помешкання. Водночас, поки нікуди, окрім народних депутатів України, вона не зверталась. Заступник голови ради порекомендував спочатку звернутись в  місцеві служби: до балансоутримувача будинку, міськвиконком та у відділ Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Ще одна молода сім’я з Самчиків переймалась реалізацією та фінансуванням обласної програми індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім”.

Також чимало звернень стосувалось надання одноразової матеріальної допомоги на лікування.

Усі звернення громадян головою ради були уважно розглянуті, на окремі було надано вичерпні роз’яснення. Звернення, які не належать до компетенції обласної ради, направлені для реагування у відповідні інстанції. Про результати розгляду звернень заявники будуть поінформовані у порядку, передбаченому чинним законодавством.

Прийом громадян з особистих питань керівництвом обласної ради здійснюється відповідно до затвердженого графіка.

попередня стаття“Вакцинація проти COVID-19”
наступна статтяЗавершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнської гри “Сокіл”-“Джура-2021”