Валерій Лесков привітав лісівників краю з професійним святом

Щорічно у третю неділю вересня відзначається професійне свято працівників лісу. З цієї нагоди 14 вересня заступник голови обласної ради Валерій Лесков взяв участь в урочистому заході, який відбувся у Хмельницькому районному будинку культури.

Під час вітального слова посадовець наголосив, що це свято тих, хто не лише бережливо ставиться до природи, а й охороняє і примножує її багатства, хто дбає про екологію довкілля в усіх куточках нашої держави.
“Щира вдячність усім працівникам лісової галузі – людям, які дійсно вболівають за свою справу, дорожать честю та гідністю носити високе звання лісівника України, – зазначив Валерій Олександрович. – Особливо хочу звернутися зі словами вдячності та пошани до тих лісівників, які сьогодні гідно виконують військовий обов’язок на сході України – захищають територіальну цілісність держави, ризикуючи власним життям. Миру, мужності та витримки вам у цей непростий час!Бажаю кожному з вас, вашим родинам здоров?я і добробуту, стабільності та оптимізму у цей непростий час, вагомих здобутків у професійній діяльності та мирного неба над лісами України!”.
Кращим представникам господарства Валерій Лесков вручив Грамоти обласної ради та цінні подарунки.
попередня статтяАдміністративне рішення про утворення нового устрою громад і районів є незворотнім, – В’ячеслав Негода
наступна статтяРозпочинається програма «Інтегроване просторове планування для об’єднаних територіальних громад»