Відбулася науково-практична конференція, присвячена 85-річчю Леоніда Юзькова

Сьогодні в освітньому закладі обласної ради – Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова відбулась Шоста міжнародна науково-практична конференція «Правові засади організації та здійснення публічної влади». Її проведення приурочено 85-річчю від дня народження доктора юридичних наук, професора, академіка Національної академії правових наук,  першого Голови Конституційного Суду України, нашого земляка Леоніда Петровича Юзькова.

До організації та проведення цього традиційного наукового зібрання, окрім університету управління та права, долучилися Конституційний Суд України, Національна академія правових наук України, Інститут держави і права імені В.М. Корецького НАН України та Євразійська асоціація правничих шкіл та правників.

«Надзвичайно важливо, що навіть у цей складний для країни час випробувань ви продовжуєте розвивати науку, сповідуючи найважливіші демократичні цінності», – сказав у своєму вітальному слові заступник голови ради Валентин Соколюк, який взяв участь у роботі науково-практичної конференції.

Якісна та чесна освіта, великі перспективи в майбутньому та стабільність сьогодні – це ті основні орієнтири, які вже більше 30 років поспіль сповідує Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова. Варто зазначити, що важливим надбанням університету є магістратура за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». У нашому регіоні лише ХУУП імені Л. Юзькова вже понад 10 років готує фахівців такого рівня для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Випускники закладу затребувані в органах публічної влади, наукових установах та правоохоронних органах, де вони розвивають інтелектуальний потенціал та формують еліту нашої держави.

Учасники конференції у своїх виступах наголошували на головних професійних здобутках Леоніда Петровича Юзькова, який увійшов в історію української юриспруденції не лише як видатний вчений в галузі конституційного права, а й як визначний державний і громадський діяч та талановитий педагог.

Леоніду Петровичу доля дарувала високу місію – бути фундатором нової Конституції незалежної України, втілити свій талант у формування основ її державного і суспільного ладу.  Його внесок у розвиток конституційного права України є надзвичайно вагомим.

Валентин Іванович подякував організаторам і учасникам цього заходу та побажав  плідної роботи.

попередня статтяСьогодні рівно рік, як було звільнено Бучу
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!