Відбулося засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Хмельницької області

Голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь у засіданні Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Хмельницької області.

У засіданні також взяли участь члени наглядової ради, керівництво обласної військової адміністрації, в режимі відеоконференції керівник Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток», UCORD Марина Бриль, представники Агенції регіонального розвитку Хмельницької області.

Під час засідання було розглянуто низку важливих питань діяльності Агенції регіонального розвитку Хмельницької області. Зокрема, директор АРР Катерина Савчук прозвітувала присутнім про діяльність органу та виконання його кошторису у 2023 році. Окрім того, було затверджено проєкт річного плану діяльності та проєкт річного кошторису Агенції на поточний рік.

Також у рамках засідання члени Наглядової ради погодили подачу грантової заявки на підтримку Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Швейцарсько-українським проєктом «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD, з яким у квітні минулого року Хмельницька обласна рада підписала Меморандум про взаєморозуміння. Документ передбачає допомогу області у відновленні та розвитку громад у сферах водопостачання, водовідведення, управління відходами, культури та креативних індустрій.

«Регіональний розвиток є одним із пріоритетних напрямків у нашій роботі. Від стану економіки та спроможності  територіальних громад залежить міцність нашої держави. Саме тому реалізація спільних проєктів та залучення інвестицій у різні сфери життєдіяльності області є одним із пріоритетних питань», – зазначила Віолета Лабазюк.

Метою Швейцарсько-українського Проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD,  є сприяння скоординованим діям з відновлення та злагодженого регіонального розвитку з боку громадян, бізнесу і органів влади, що у свою чергу покращує якість життя людей, зміцнює стійкість суспільства, мир та соціальну згуртованість в Україні.

Також під час засідання Наглядової ради було розглянуто низку організаційних питань діяльності Агенції регіонального розвитку Хмельницької області.

попередня статтяЦентр «Я – Маріуполь»: два роки діяльності
наступна статтяУ Хмельницькому на засіданні правління УАРОР розглянули питання щодо реформи профільної середньої освіти