Відбулося засідання обласної комісії з розподілу коштів ДФРР

Сьогодні заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Юрій Марущин за дорученням голови обласної ради Віолети Лабазюк  взяв участь у засіданні обласної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Засідання провів заступник голови облдержадміністрації Сергій Ткачук.

Члени регіональної комісії розглянули питання затвердження додаткових технічних завдань з метою початку проведення оцінювання проектів регіонального розвитку та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР.

Сергій Ткачук поінформував, що передбачається виділення додаткових субвенцій, зокрема погоджено та передбачається відкриття конкурсів на фінансування за технічним завданням розвитку КП «Аеропорт Хмельницький», індустріальні парки (м.Хмельницький, м.Славута), будинків культури та центрів позашкілля.

Члени комісії повинні провести оцінювання проєктів, які у визначені строки зареєстровані на платформі ДФРР, до 1 грудня поточного року. Додатковий конкурс по цих завданнях буде відкрито Мінрегіонбудом лише до 7 грудня ц.р.

Відтак, члени комісії одноголосно погодили три технічні завдання:

  • розбудова інфраструктури та підтримки малого і середнього підприємництва;
  • розвиток логістично транспортних систем регіону;
  • створення умов для самореалізації дітей і молоді.
попередня статтяПосібник “Оренда майна територіальної громади, відмінного від земельних ділянок”
наступна стаття22 грудня – пленарне засідання сьомої сесії обласної ради