Відбувся черговий випуск офіцерів-прикордонників

Національна академія прикордонних військ імені Богдана Хмельницького є не лише своєрідною візитівкою Хмельниччини, а й гордістю всієї країни. Це провідний навчальний і науковий заклад з прекрасно розвиненою матеріально-технічною базою та висококваліфікованим науково-педагогічним складом. Бути її вихованцем – мрія багатьох юнаків та дівчат.

Днями у Національній академії Держприкордонслужби України відбувся черговий випуск прикордонників. Ряди мужніх захисників української держави поповнила когорта висококваліфікованих кадрових офіцерів.

Від імені всього депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто привітала випускників вишу голова обласної ради Віолета Лабазюк.

«Україна переживає складні часи. Але попри усі виклики ми усі, кожен на своєму місці, продовжуємо робити особистий внесок у наближення довгоочікуваної перемоги, – зазначила голова обласної ради. – Обрати професію вартового кордону, захисника країни, де  понад 10 років триває неоголошена російсько-українська війна та більше двох років – масштабна агресія росії проти України це не лише патріотизм та відданість служінню народові, а й висока відповідальність та мужність. За період російського вторгнення в бойових діях взяли участь сотні військовослужбовців та курсантів. На жаль, маємо серед випускників академії і тих, хто віддав найцінніше – своє життя, захищаючи Україну. З них 18 удостоєні найвищої нагороди – Герой України».

Віолета Лабазюк побажала офіцерам гідно виконувати поставлені завдання із захисту державних кордонів, ніколи не зрадити Україні та собі, повернутися живими і неушкодженими до власних родин.

Випускникам посадовець вручила дипломи про завершення навчання.

За сумлінне виконання службових обов’язків, старанність та ініціативу, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих офіцерів-прикордонників, активну громадянську позицію та з нагоди випуску офіцерів-прикордонників окремих викладачів вищого навчального закладу Віолета Лабазюк нагородила Грамотами обласної ради з врученням цінного подарунку.

З нагоди випуску прикордонників також привітали голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко, представники обласної військової адміністрації та міської ради.

попередня стаття«Козаки Поділля» та вихованці Дитячої студії запрошують на концертну програму “Хай буде весна”
наступна стаття19 сесія обласної ради: перший день роботи депутатів у постійних комісіях