Відбувся фінальний етап літніх сільських спортивних ігор Хмельницької області

8 червня у місті Кам´янець-Подільському відбулося урочисте відкриття третього етапу обласних літніх сільських спортивних ігор серед сільських школярів та учнів ДЮСШ «Колос» під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?».

Гостинна Кам’янеччина прийняла юних спортсменів з Хмельницького та Шепетівського районів, які братимуть участь у змаганнях із футболу, волейболу, легкої атлетики та настільного тенісу.

Від імені обласної ради та всього депутатського корпусу привітав молодих спортсменів, тренерів та організаторів змагань голови обласної ради Валентин Соколюк.

«Впевнений, що ви гідно продемонструєте свої спортивні здібності на спортивних аренах, збагативши спортивну славу Хмельниччини.  Немає сумніву в тому, що кожен з вас зробить все можливе для перемоги,   а змагання пройдуть в атмосфері здорової конкуренції та доброзичливості і між представниками різних команд зміцниться справжня дружба на довгі роки. Нехай вас надихає приклад наших мужніх захисників, а перемоги будуть внеском в утвердження нашої сили та мужності. Будьте сильними і не зупиняйтеся на досягнутому. Бажаю вам переможного духу боротьби, видатної спортивної кар’єри, успіхів та здобутків», – сказав Валентин Іванович.

На змаганнях представлені 16 команд з Кам´янець-Подільського, Хмельницького та Шепетівського районів.

Зі словами привітань до школярів також звернулися заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Юрій Завальнюк і голова Хмельницької обласної організації «Колос» Володимир Повх.

За результатами змагань переможці були нагороджені грамотами та кубками.

попередня статтяГрант для ветеранів та членів їхніх сімей
наступна статтяОльга Ткач – цьогорічний лауреат обласної літературної премії імені Миколи Федунця за кращу поетичну збірку