Відбувся форум розвитку громадянського суспільства «Що дасть нам силу»

Сьогодні заступник голови обласної ради Валентин Соколюк в онлайн-режимі взяв участь у форумі розвитку громадянського суспільства «Що дасть нам силу», який відбувся у Києві.

Організатор події – громадська організація «ІСАР Єднання».

Другий рік поспіль Форум розвитку громадянського суспільства відбувається в Міжнародний день волонтера.

На захід зареєструвалося чотири тисячі учасників. Форум мав сім локацій та понад 150 спікерів.

Упродовж дня відбулися панельні дискусії «Національна ідентичність: сила всередині нас?», «Донорські презентації: фінансування та співпраця з організаціями громадянського суспільства», “Євро-бачення: як інтеграція в ЄС формує силу України”, обговорення в секціях, ярмарок, дитяча зона.

Форум офіційно розпочали вітальними словами посадовців і міжнародних партнерів.

Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов передав вітання учасникам заходу від уряду та зазначив, що форум за останні роки став найпотужнішим заходом для громадського сектору, він є майданчиком для міжсекторальної співпраці між Секретаріатом Кабміну та профільними міністерствами, які опікуються взаємодією з громадянським суспільством.

Посол США в Україні Бріджит Брінк згадала події Революції Гідності, коли Україна вибрала європейські цінності, і громадянське суспільство, яке відіграло тоді визначну роль, і сьогодні має у взаємодії з урядом продовжувати цей шлях.

Посол Європейського союзу в Україні Катаріна Матернова згадала, що вже 24-25 лютого 2022 року грантодавці дозволили українським громадським організаціям використовувати їхні гранти як вони вважають за потрібне, щоби захистити країну від агресора. За її словами, українське громадянське суспільство показало неймовірне диво, швидко адаптувавшись до нових умов і ставши партнером уряду в обороні держави. Громадянське суспільство продовжує бути партнером у питаннях відновлення України та її руху до ЄС.

Постійний представник Програми розвитку ООН в Україні Яко Сільє відзначив, що українське суспільство може навчити весь світ, де знаходити силу та наголосив на подальшій підтримці Програми розвитку ООН України на всіх рівнях.

Нагадаємо, Форум розвитку громадянського суспільства – це національна  платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій. Вперше Форум з організаційного розвитку відбувся у 2012 році.

 

 

попередня статтяДо 7 грудня триває прийом документів від претендентів на заміщення посади директора Хмельницького фахового музичного коледжу ім. В.І. Заремби
наступна статтяПостійні комісії розглянули питання порядку денного сесії