Відкриття виставки художніх виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Сяйво душі»

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, який щорічно відзначається в Україні 9 листопада, у Хмельницькому обласному науково-методичному центрі культури і мистецтва 7 листопада 2022 року об 11 годині відкривається обласна виставка художніх виробів майстрів декоративно-прикладного мистецтва «Сяйво душі».

У ній візьмуть участь майстри Хмельниччини – члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України, учасники народної художньої студії «Рукотвори» Хмельницького ОНМЦКіМ.
В експозиції будуть представлені вироби художнього розпису, вишивки, кераміки, бісероплетення, народної ляльки, соломоплетіння, художньої обробки деревини. Запрошуємо всіх, хто любить та захоплюється  виробами народних майстрів, завітати на виставку! Виставка буде цікавою для мешканців міста, учнів шкіл та молоді.
Виставка відкривається і буде демонструватись за адресою: м.Хмельницький, вул.Володимирська, 103, Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва.
попередня статтяЗнайомство з Хмельниччиною: Унікальний вітряк-музей
наступна статтяВперше у Хмельницькому відбудеться рослинний swap-ярмарок кімнатних рослин