Відзначено кращих державних службовців області

Згідно з Указом Президента України щороку 23 червня державні службовці відзначають своє професійне свято. Сьогодні у сесійній залі Будинку рад під час урочистого зібрання заступник голови обласної ради Валентин Соколюк та голова облдержадміністрації Сергій Гамалій відзначили кращих  державних службовців краю.

У своєму вітальному слові Валентин Соколюк наголосив на важливості даної професії для людей та суспільства в цілому.

“Всі ми – і державні службовці, і посадові особи місцевого самоврядування працюємо на засадах відповідальності перед людиною і державою. Для кожного із нас першочерговою вимогою часу є дотримання високих принципів служіння своєму народу, демократизму і законності, гуманізму і соціальної справедливості, – зазначив посадовець. – Служба в органах місцевого самоврядування тісно повязана із державною службою не лише колом питань соціально-економічного характеру, які є головними в нашій діяльності, але і дуже схожими принципами проходження служби.Від нашої спільної діяльності значною мірою залежить авторитет влади як у центрі, так і на місцях, функціонування державного механізму, забезпечення економічного і соціального розвитку регіонів та нашої країни”.

Валентин Соколюк побажав присутнім державним службовцям щастя, здоров’я і добра, благополуччя, успіхів у роботі, віри та поваги від людей.

Кращих державних службовців краю  відзначено Грамотами обласної ради та цінними подарунками.

А святковий настрій урочистостям дарували музичні колективи та виконавці Хмельницького музичного коледжу імені Владислава Заремби.

попередня статтяПривітання голови обласної ради Віолети Лабазюк з Днем державної служби України
наступна статтяПідсумки ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської гри “Сокіл”-“Джура” – “Шепетівська Січ” для старшої вікової групи