Виїзне засідання Комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування

9 липня голова обласної ради Михайло Загородний взяв участь у виїзному засідання Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, яке відбулось у сесійній залі Будинку рад.

Голова Комітету Михайло Радуцький представив присутніх на засіданні членів Комітету та народних депутатів України від Хмельницької області, керівництво облдержадміністрації, керівників комунальних закладів охорони здоров’я Хмельницької області.

Впродовж засідання члени Комітету та запрошені розглянули питання про стан організації надання медичної допомоги населенню Хмельницької області в умовах розпочатого другого етапу медичної реформи, в тому числі онкологічним хворим, хворим на туберкульоз, розлади психіки та поведінки, а також організацію надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу та здійснення протиепідемічних заходів.

Після пленарної частини члени Комітету відвідали два заклади, управління якими здійснює обласна рада –  КНП “Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер” та КНП Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги”. Уже на місцях обранці детально ознайомились із роботою даних медичних закладів, їх проблемами у ході реалізації другого етапу медичної реформи.