Військова частина 8-го полку спеціального призначення відзначає річницю створення

Восьмий окремий полк спеціального призначення є надійною і потужною силою, що стоїть на захисті незалежності Української держави. А військові-спецпризначенці є елітою Збройних сил України. Здобутий величезний досвід дає змогу гідно, а головне ефективно виконувати поставлені завдання.

З нагоди відзначення ювілейної дати від імені депутатського корпусу та від себе особисто привітала військових голова обласної ради Віолета Лабазюк.

Віолета Олександрівна подякувала мужнім захисникам та захисницям за героїчність духу, незламну патріотичну позицію та гідну оборону рідної держави. Бойові подвиги військово-службовців бригади – це вагомий внесок у перемогу України на ворогом.

Шановні військовослужбовці! Протягом 9 років війни в країні, ви героїчно виконуєте надскладні бойові завдання із захисту нашої України, ризикуючи щоденно своїм життям, аби наші діти будували своє майбутнє у вільній та незалежній країні. Щира вдячність вам за бездоганну службу і відданість державі! Бажаю якнайшвидшої Перемоги та миру нашій незламній Україні! Слава Збройним силам України!“, – зазначила голова ради.

За сумлінне виконання військового обов´язку, самовіддане служіння українському народові, вагомий особистий внесок у забезпечення обороноздатності держави, високий професіоналізм та з нагоди Дня створення військової частини Грамотами обласної ради та цінними подарунками Віолета Лабазюк нагородила окремих військовослужбовців-спецпризначенців.

попередня статтяКоординаційний центр УАРОР розробив покроковий алгоритм дій з фіксації зруйнованого чи пошкодженого майна
наступна статтяВерховна Рада ухвалила у цілому законопроєкт “Про медіа” №2693-д.