Віолета Лабазюк: «Центр видачі гуманітарної допомоги продовжує надавати допомогу ВПО»

Майже один рік і 10 місяців безперервно функціонує при обласній раді Центр видачі гуманітарної допомоги та надає необхідну підтримку внутрішньо-переміщеним особам, які проживають на Хмельниччині.

За цей час у Центрі отримали різноманітну допомогу більше 68 тисяч переселенців.

За наявності провізії, яка надходить до гуманітарного штабу при обласній раді від іноземних та вітчизняних благодійних організацій, хмельницьких підприємців та звичайних небайдужих людей, до Центру видачі систематично спрямовується одяг, продукти харчування, засоби особистої гігієни, дитяче харчування, іграшки та інші речі.

Сьогодні у Центрі видачі гуманітарної допомоги побувала голова обласної ради Віолета Лабазюк. Вона поспілкувалася з відвідувачами, поцікавилася їхніми потребами  та необхідністю подальшого функціонування даного центру. На переконання Віолети Олександрівни, увага і турбота є важливими для людей, які пережили жахи війни, тому кожен свідомий громадянин повинен ділитися теплом і світлом з тими, які цього вкрай потребують.

Вчергове висловлюємо глибоку вдячність усім небайдужим, які підтримують людей, що знаходяться далеко від рідної домівки.

Нагадуємо Центр працює у понеділок та п’ятницю від 10 до 16 години на базі Хмельницького  обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького (м. Хмельницький, вул. Соборна, 60).

Разом – до Перемоги!

попередня статтяТриває відбір проєктів з енергоефективності громадських будівель в Україні
наступна статтяєРобота: 174 заявники Хмельниччини стали переможцями за програмою «Власна справа» та отримають мікрогрант