Віолета Лабазюк подякувала американським партнерам за допомогу нашому регіону

Днями в онлайн – форматі голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілась з нашими друзями, представниками релігійних організацій “Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів США в Україні” Steve Dobb, Volodymyr Denshchykov and Oleksiy Tkachenko, а також Nick Fowler від August Mission штату Юта.

У ході спілкування Віолета Олександрівна подякувала американським партнерам за співпрацю та підтримку нашого регіону.
Згідно підписаного меморандуму між Хмельницькою обласною радою та Релігійною Організацією «Релігійне Управління Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні» було досягнуто наступних результатів з надання гуманітарної допомоги на суму 150 тис. дол. США:
– обласній лікарні передано сучасне хірургічне обладнання на загальну суму 2,7 мільйона гривень;
– обласний госпіталь ветеранів війни отримав реабілітаційне медобладнання на суму 1 млн 475,9 тисяч гривень;
– залучено 12 тон продуктів, яку у вигляді продуктових наборів спрямовано для понад 1600 внутрішньо переміщених осіб, які проживають у територіальних громадах області;
– здійснено видачу 1000 продуктових сертифікатів для родин ВПО окремих категорій на загальну суму 500 тисяч гривень для закупівлі в одній з торговельних мереж.
Загальна сума допомоги складає близько 6 млн гривень.
Хочу висловити щирі слова подяки всім небайдужим прихожанам Церкви за фінансову підтримку та можливість реалізувати цей потужний гуманітарний проєкт! Також дякую нашим партнерам «August Mission», які запросили з робочим візитом відвідати їхній штат та налагодити співпрацю з релігійною організацією!“, – зазначила голова ради
попередня статтяСьогодні – День Національної гвардії України
наступна стаття27 березня – Міжнародний день театру