Віолета Лабазюк подякувала військовим за захист та гідну оборону України

Голова обласної ради Віолета Лабазюк відвідала одну з військових частин міста Хмельницький – підрозділ Збройних сил України.

На території військового формування за сприяння Віолети Лабазюк  реалізовується проєкт зі спорудження каплиці Святого Великомученика Юрія Переможця на спомин про воїнів, які віддали своє життя у боротьбі за українську державність.


Закладення наріжного каменю під будівництво каплиці відбулося у липні 2021 року за участі керівництва обласної ради. Тоді Віолета Лабазюк не лише підтримала гарну ініціативу зі спорудження молитовної будівлі, а й фінансово долучилася до втілення цього проєкту.

Голова обласної ради подякувала військовим за захист та гідну оборону України, побажавши найшвидшої перемоги над російським агресором.

«Військові формування – це надія українського народу зі збереження територіальної цілісності нашої держави. З вірою у перемогу висловлюю щирі слова подяки за відданість Україні та її народу», – зазначила Віолета Олександрівна.

З нагоди Дня Соборності голова обласної ради відзначила Грамотами облради та медаллю Пресвятої Богородиці окремих військовослужбовців формування. Відзнак вони удостоїлися за сумлінне виконання військового обов’язку, самовіддане служіння українському народові, патріотизм, мужність, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий внесок у наближення перемоги.

 

попередня статтяЦентр видачі гуманітарної допомоги обласної ради продовжує роботу
наступна статтяУАРОР та Мінветеранів презентували спільну  Комплексну програму соцпідтримки ветеранів