Віолета Лабазюк: «Працівники культури роблять свій внесок у наближення Перемоги»

Сьогодні в Україні відзначається день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Напередодні цього дня, з ініціативи голови обласної ради Віолети Лабазюк, у приміщенні обласного художнього музею зібралися на урочистості працівники закладів культури зі всієї області.

Вітаючи присутніх у залі від імені депутатського корпусу обласної ради та себе особисто, Віолета Лабазюк подякувала їм за збереження та розвиток національної спадщини.

«Хмельниччина віддавна славиться своїм багатогранним історичним минулим, невід’ємною частиною якого є культурна спадщина. Рада вітати усіх, хто присвятив своє професійне життя і творчість розвитку української культури, збереженню безцінних духовних скарбів нашого народу, які у непрості реалії сьогодення прославляють Україну далеко за її межами. В умовах повномасштабної війни ми ще більше переконалися, наскільки важлива роль культури. Завдяки працівникам закладів культури, які популяризують та розвивають наше самобутнє мистецтво та національні культурні надбання, Україна стає все більш популярною та впізнаваною у міжнародному просторі, а наше слово, музика, література, танець та цікаві мистецькі проєкти завойовують серця мільйонів шанувальників у всьому світі. Ви щоденно доводите, що духовний, творчий, інтелектуальний потенціал України – невичерпний, а нескорена відважна українська нація – незламна, з великим серцем, з прагненням жити і будувати свою цілісну мальовничу державу»,зазначила Віолета Олександрівна.

Особливі слова подяки голова обласної ради адресувала тим діячам культури, які взяли до рук зброю і мужньо боронять рідну землю та нашу незалежність. У зв’язку зі  збройною агресією рф у 2022 році значна частина обласних закладів культури прийняли музейні фонди, цінні експонати культурного, історичного, художнього напрямків з територій бойових дій.

Подякувала посадовець усім, хто у перші дні повномасштабного вторгнення допомагав внутрішньо-переміщеним особам адаптуватися у страшних реаліях, підтримував Збройні сили України, а також  продовжує активно волонтерити й зараз – працівники культури щоденною працею долають усі виклики часу та роблять свій внесок у наближення української Перемоги.

Віолета Лабазюк побажала працівникам культури і майстрам народного мистецтва міцного здоров’я, натхнення та успішної реалізації творчих планів під мирним українським небом.

Працівників закладів культури області було відзначено Подяками обласної ради за активну громадянську позицію, сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток національної культури, популяризацію українського мистецтва, відродження й примноження традицій культурної спадщини Хмельниччини та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

попередня статтяУчениця НВО № 5 міста Хмельницького імені Сергія Єфремова отримуватиме стипендію імені Тараса Шевченка
наступна статтяГуманітарний штаб обласної ради направив допомогу обласним інтернатним закладам