Віолета Лабазюк: «Проведення молитовних сніданків є гарною можливістю об´єднатися у спільній молитві за мир в нашій державі, за щасливе майбутнє України»

Голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь у IХ Національному молитовному сніданку, який відбувся в Українському домі у Києві.

Цьогорічний Молитовний сніданок присвячений 30-річчю Незалежності України.

Участь у заході взяли парламентарі, урядовці, провідні політики України та ряд впливових закордонних гостей, серед яких конгресмени США, провідні політики країн Європейського Союзу, очільники українських церков, народні депутати, дипломати, керівники закордонних дипломатичних місій.


Крім того, у Молитовному сніданку взяли участь відомі представники української творчої інтелігенції, журналісти, освітяни, науковці, військові капелани, управлінці та бізнесмени.

Хмельниччину на духовному заході також представили народні депутати Сергій Лабазюк та Микола Стефанчук, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, Кам´янець-Подільський міський голова Михайло Посітко, депутат Хмельницької обласної ради Інна Шоробура, Пресвітер церкви ЄХБ «Дім Євангелія» Валерій Хома, секретар консультативної ради сприяння захисту інтересів ветеранів військових конфліктів при голові Хмельницької обласної ради, капелан Віталій Пєвнєв та командир 140 окремого центру спеціального призначення Вадим Пастух.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк висловила Молитву про економічне зростання: «Боже, благослови нашу країну економічним зростанням, щоб ми і надалі розбудовували Україну. Даруй мудрості бізнесменам та підприємцям відкривати нові успішні проєкти. І благослови, щоб кожна людина в Україні мала гідний дохід з подостатком».

На переконання Віолети Лабазюк, проведення молитовних сніданків є гарною можливістю представникам церков, політикам, представникам громадянського суспільства та міжнародним партнерам об´єднатися у спільній молитві за мир в нашій державі, за щасливе майбутнє України.

Варто зазначити, що саме завдяки Віолеті Лабазюк відновилося у 2021 році проведення обласного молитовного сніданку, на якому представники різних релігійних конфесій, управлінці, освітяни, науковці та підприємці попри різні політичні та релігійні погляди духовно об´єдналися задля розвитку та процвітання рідної Хмельниччини.

Загалом у IХ Національному молитовному сніданку взяли участь понад тисячу учасників з 15 країн світу.

В ім´я майбутнього України виголошувалися молитви від військових, медиків, освітян, політиків, закордонних гостей, дипломатів та інших почесних гостей.


Національні молитовні сніданки в Києві проводяться вже дев’ять років поспіль і вважаються найбільшими в Європі.

 Довідка.

Національні молитовні сніданки – традиція багатьох демократичних країн світу.

Вже більше 60 років вони проходять в США, давши початок аналогічним зібранням у Європарламенті, Німеччині, Великобританії та багатьох інших країнах світу. Вважається, що подібний захід сприяє духовному єднанню й порозумінню провідних політиків, чиновників, дипломатів і бізнесменів з усього світу.

Справжньою подією молитовний сніданок вважається в США. Вперше він був організований президентом США Дуайтом Ейзенхауером (у 1953 році).

попередня статтяПідопічна Хмельницького геріатричного пансіонату Марія Шупляк відсвяткувала столітній ювілей
наступна статтяЗаяву-розрахунок за е-лікарняними можна подати через програмне забезпечення або на паперових носіях