Віолета Лабазюк провела прийом громадян з особистих питань

13 липня голова обласної ради Віолета Лабазюк провела прийом громадян з особистих питань. До голови ради зі своїми болючими проблемами звернулось понад півтора десятка мешканців з усіх куточків області.

Значна кількість звернень стосувалась надання одноразової матеріальної допомоги на лікування, зокрема й онкологічних захворювань.

Вирішення багатьох питань, з якими звернулися мешканці області, відносяться до компетенції органів місцевого самоврядування на місцях.

Так, до голова ради звернулася жителька Лісовогринівецької територіальної громади допомогти у вирішенні неправомірного, на думку запитувачки, механізму підключення будинку до газових мереж. Свою чергою, Віолета Лабазюк поінформувала, що відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» повноваженнями із забезпечення газифікацією населених пунктів наділена сільська рада, яка виготовляє проектно-кошторисну документацію. Тільки після цього, за наявності необхідного фінансового ресурсу в місцевому бюджеті, буде здійснено підключення до газопроводу.

Ще одна заявниця з Розсошанської територіальної громади просила у голови ради сприяння допомогти із затвердженням технічної документації земельної ділянки, наданої їй у користування цією ж сільською радою. А жителька Щиборівської територіальної громади вчергове звернулася до керівництва обласної ради з питанням щодо впорядкування нумерації будинків. Цю проблему заявниця не в змозі вирішити через відсутність порозуміння з керівництвом громади.

Порушувалося під час прийому й питання щодо вартості орендних відносин та погашення заборгованості із заробітної плати перед працівниками обласної фірми «Фармація», яка наразі знаходиться в стадії ліквідації.

Усі звернення громадян головою ради були уважно розглянуті. Окремі звернення направлені для розгляду по суті відповідним уповноваженим органам.

Голова ради запевнила заявників у максимальній підтримці  вирішення їхніх звернень у межах повноважень відповідно до чинного законодавства. На ті звернення, які не належать до компетенції обласної ради, було надано відвідувачам детальні роз’яснення щодо можливих варіантів їх розв’язання. Оскільки, як зауважила Віолета Лабазюк, мешканці краю чекають від посадовців підтримки у вирішенні їх наболілих проблем.

Прийом громадян з особистих питань керівництвом обласної ради здійснюється відповідно до затвердженого графіка.

попередня статтяЕксперти компанії «SEURECA» презентуватимуть проект Регіонального плану управління відходами у Хмельницькій області
наступна статтяРозмежування повноважень: на розгляд Уряду направлені важливі законопроекти