Віолета Лабазюк провела прийом громадян з особистих питань

28 травня голова обласної ради Віолета Лабазюк провела прийом громадян з особистих питань. До голови ради зі своїми наболілими проблемами звернулись мешканці з різних куточків області.

Традиційно, найбільша кількість звернень стосувалась надання одноразової матеріальної допомоги на лікування та проведення операційних втручань.

Разом з тим, до Віолети Лабазюк від імені батьківського комітету Хмельницької санаторної школи-інтернат № 2 звернулася заявниця, яка порушила питання щодо перебування дітей з захворюваннями серцево-судинної системи на базі цього закладу, який нещодавно рішенням сесії Хмельницької міської ради реорганізовано у Хмельницький спортивний ліцей. За словами заявниці, матеріально-технічна база школи дозволяє перебування та навчання таких дітей спільно з дітьми, які навчатимуться різних видів спорту.

Усі звернення громадян головою ради були уважно розглянуті, на окремі було надано вичерпні роз’яснення. Звернення, які не належать до компетенції обласної ради, направлені для реагування у відповідні інстанції. Про результати розгляду звернень заявники будуть поінформовані у порядку, передбаченому чинним законодавством.

Прийом громадян з особистих питань керівництвом обласної ради здійснюється відповідно до затвердженого графіка.

 

попередня статтяУвага! Зміна електронної адреси аудиторів Хмельниччини
наступна статтяЗемельна децентралізація: 8 першочергових кроків громад (інфографіка)