Віолета Лабазюк: Прийом громадян – це своєрідний індикатор ефективності роботи керівників на місцях

26 лютого голова обласної ради Віолета Лабазюк провела прийом громадян з особистих питань. Сьогодні до посадовиці зі своїми наболілими проблемами звернулось більше трьох десятків мешканців з усіх куточків області.

Традиційно, найбільша кількість звернень стосувалась надання одноразової матеріальної допомоги на лікування.

Голова товариства жінок-інвалідів звернулась щодо надання фінансової допомоги на підтримку статутного фонду громадської організації. А почесний громадянин міста Хмельницький вважає за необхідне спорудження пам’ятного знаку на честь олімпійських чемпіонів – вихідців з нашого краю.

Десяток чоловіків з Теофіпольського району звернулись до голови обласної ради посприяти у вирішенні судового спору щодо 20 гектарів пасовищ, якими раніше користувалися селяни. Зараз же їх віддали в оренду одному з місцевих сільськогосподарських товариств. Віолета Лабазюк знає, наскільки важливими є пасовища для мешканців саме Теофіпольського району. Адже більшість домогосподарств через відсутність робочих місць змушені тримати багато поголів’я великої рогатої худоби. Голова обласної ради дала доручення юристам виконавчого апарату допомогти селянам у вирішенні цієї проблеми.

На усі звернення голова облради надала відвідувачам детальні роз’яснення щодо можливих варіантів їх розв’язання, зокрема й щодо питань, які не відносяться до компетенції обласної ради. Оскільки, як зауважила Віолета Лабазюк, мешканці краю повсякчас чекають від посадовців підтримки у вирішенні їх наболілих проблем. Ряд порушених під час особистого прийому звернень було направлено для розгляду виконавчим органам.

“Прийоми громадян є своєрідним індикатором, показником ефективної роботи керівників громад на місцях. Адже, не отримавши кваліфікованої допомоги чи поради в громаді, людина змушена йти і шукати допомоги вище у владних кабінетах”, – переконана Віолета Лабазюк.

Прийом громадян з особистих питань керівництвом обласної ради здійснюється відповідно до затвердженого графіка.

попередня стаття“Хотіла б я піснею стати”… До 150-річчя видатної української поетеси Лесі Українки
наступна статтяТетяна Зеленко привітала магістрів із завершенням навчання