Віолета Лабазюк привітала працівників мас-медіа з Днем журналіста

Щороку 6 червня в Україні відзначають День журналіста. Цьогоріч – вже втридцяте.

Святе покликання журналіста – служити істині, утверджувати в світі правду, добро та справедливість. Працівники засобів масової інформації тримають руку на пульсі подій і допомагають людям зрозуміти проблеми та труднощі сьогодення. Завдяки щоденній роботі журналістів українці оперативно отримують об’єктивну та достовірну інформацію про події в регіоні, країні та світі. Вони допомагають орієнтуватися в потоці новин, розуміти важливі події та приймати обґрунтовані рішення, мас-медіа активно висвітлюють життя місцевих громад, проблеми та досягнення регіону. Журналісти сприяють розвитку місцевих ініціатив, допомагають вирішувати нагальні питання та об’єднують громади навколо спільних цінностей.

Третій рік поспіль журналісти відзначають свій професійний день в умовах повномасштабного вторгнення. Одні – захищають територіальну цілісність України, інші – працюють в тилу.

З нагоди Дня журналіста голова обласної ради Віолета Лабазюк привітала журналістів Хмельниччини та подякувала за відданість державі та професії.

«Маю за честь від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто привітати вас з професійним днем. Насправді зараз нелегкі часи для нашої країни. Чимало журналістів сьогодні на найгарячіших напрямках протистояння з ворогом. Важливою залишається діяльність мас-медіа і на відносно мирних територіях. У вас свій фронт – інформаційний. Ви не перестаєте виконувати відповідальну місію і доносити об’єктивну інформацію на протидію рашистській пропаганді до нашого населення, впливати на громадську думку, писати  історію для наступних поколінь. Висловлюю слова подяки за нелегку та дуже необхідну працю. З Днем журналіста!», – зазначила Віолета Лабазюк. Посадовець побажала журналістам і всім творчим колективам невичерпної енергії, якнайшвидшої української Перемоги і стабільного миру.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх українців, які стали жертвами війни та журналістів, які загинули під час російсько-української війни.

За статистикою Національної спілки журналістів України, 91 медійник загинув від рук російських окупантів від початку повномасштабної війни. За верифікованими даними НСЖУ та Міжнародної федерації журналістів, серед загиблих – 16 медійників і медійниць, які виконували професійні обов’язки; 9 медійників і медійниць – цивільних жертв; 66 представників і представниць ЗМІ, які мобілізувалися для захисту України у лавах Сил оборони України.

Під час урочистостей Віолета Лабазюк нагородила дипломом лауреата премії обласної премії імені Дмитра Прилюка за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики Віталія Олуйка – завідувача  кафедри права та публічного управління Хмельницького кооперативного торгово-економічного інституту, доктора наук з державного управління, професора, політика, громадського діяча та військового волонтера за публіцистично-документальне видання «Книга про війну».

Цьогоріч уже втринадцяте проведено конкурс на здобуття обласної премії імені Дмитра Прилюка за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики. За усі роки його проведення лауреатами премії стали 22 журналісти та письменники. Щорічна обласна премія імені Дмитра Прилюка є найвищою журналістською відзнакою на Хмельниччині за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики та високо цінується в колі журналістів та письменників в області, адже є не лише визнанням професійної майстерності, але й високою оцінкою внеску у розвиток української публіцистики.

З нагоди Дня журналіста Віолета Лабазюк нагородила Грамотами обласної ради та цінними подарунками представників місцевих засобів масової інформації за самовіддану працю у сфері журналістики, високий професіоналізм, активну участь у розбудові інформаційного простору, творчу ініціативу, об´єктивне висвітлення подій захисту територіальної цілісності України, протистояння ворожій пропаганді, вагомий внесок у наближення перемоги.

Медійників краю також привітали представники обласної військової адміністрації, обласної організації Національної спілки журналістів України, обласних управлінь Служби безпеки, прокуратури, Національної поліції, Державної служби надзвичайних ситуацій.

попередня статтяДля громад створили посібник з ефективних комунікацій
наступна статтяВалентин Соколюк провів прийом громадян з особистих питань