Віолета Лабазюк привітала спецпризначенців з 5-ю річницею від дня створення  Сил спеціальних операцій

Голова обласної ради Віолета Лабазюк разом із своїм заступником Валентином Соколюком завітали до двох військових підрозділів спеціального призначення Збройних сил України, аби привітати військовослужбовців з 5-ю річницею від  дня створення  Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

У своєму вітальному слові під час урочистого зібрання Віолета Лабазюк зазначила, що військові-спецпризначенці є справжньою елітою української армії, які неодноразово доводили свій професіоналізм, виконуючи найскладніші бойові завдання.

«Володіючи високим рівнем підготовки, ви гідно відзначилися під час проведення багатьох операцій на Сході України, як у відкритому протистоянні з противником, так і під час дій у його тилу. Щира подяка за самовіддане виконання службового обов’язку, мужність, героїзм та вагомий внесок у загальну справу оборони України. Нехай кількість бійців, яка йде на бойове завдання, завжди дорівнює тій кількості, яка з нього повертається.», – сказала голова обласної ради.

З нагоди професійного свята Віолета Лабазюк нагородила Грамотами обласної ради окремих військовослужбовців. Відзнак вони удостоїлися за сумлінне виконання військового обов’язку, самовіддане служіння українському народові, вагомий особистий внесок у забезпечення обороноздатності держави, активну  участь у військово-патріотичному вихованні молоді, високий професіоналізм та з нагоди 5-ї річниці від дня створення  Сил спеціальних операцій Збройних сил України. 

попередня статтяВідбувся прийом громадян з особистих питань
наступна стаття«Громада – фест» у Солобковецькій територіальній громаді