Віолета Лабазюк привітала спецпризначенців з їхнім професійним святом

29 липня в Україні відзначається День сил спеціальних операцій Збройних сил України. Голова обласної ради Віолета Лабазюк привітала спецпризначенців однієї з військових частин.

Віолета Лабазюк подякувала військовим за захист та гідну оборону України та побажала найшвидшої перемоги над російським агресором.

«Сили спеціальних операцій  професійно виконують найскладніші та найнебезпечніші бойові завдання. Я вітаю вас з професійним святом і дякую за гідне виконання своєї місії із захисту територіальної цілісності, незалежності та суверенітету України. Бережіть себе!», –  сказала Віолета Олександрівна.

Віолета Лабазюк нагородила спецпризначенців Грамотами обласної ради і цінними подарунками, а для формування презентувала від себе особисто сертифікат на продовження будівництва каплички на території військової частини.

Нагадаємо, закладення наріжного каменю під будівництво даної каплички відбулося у липні 2021 року за участі керівництва обласної ради.

Тоді Віолета Лабазюк не лише підтримала ініціативу зі спорудженням каплички, а й долучилася до реалізації цього проєкту фінансово.

попередня статтяКерівництво обласних рад західного регіону відвідали провідні заклади охорони здоров’я Хмельниччини
наступна статтяЧас у Хмельницькому обласному художньому музеї – час зі змістом