Віолета Лабазюк привітала учасників міжнародного дослідницького проєкту

Голова обласної ради Віолета Лабазюк в онлайн режимі привітала учасників міжнародного дослідницького проєкту, що об’єднав учнів старших класів з України, Грузії та Сполучених Штатів Америки. 

Проєкт реалізовується за підтримки голови обласної ради Віолети Лабазюк та грузинського офісу Американських рад міста Тбілісі.

У міжнародному дослідницькому проєкті взяли участь учні Дунаєвецького ліцею № 4  відповідно до укладеного у 2022 році Меморандуму про Співпрацю з державною школою міста Хашурі (Грузія). Протягом всього періоду було проведено низку онлайн-зустрічей між вихованцями цих шкіл.

На завершальному етапі дослідницького проєкту старшокласники з міста Дунаївці разом з іноземними однолітками протягом 10 днів працювали над дослідженнями в напрямках «Мова та спілкування», «Культура харчування; «Музика і танці», «Структура сім’ї та її динаміка – культурні традиції та святкування».

Звертаючись до учасників міжнародного дослідницького проєкту Віолета Лабазюк зазначила: «Ви представляєте різні країни, культури та системи освіти, але сьогодні ви об’єднані спільною метою – провести наукові дослідження. Спілкування завжди додає не лише свіжих креативних ідей, а й оптимізму, впевненості у своїх силах. Тематика досліджень також є актуальною.  Питання мови та спілкування, культури харчування, системи сімї, культурних традицій та святкувань мають великий вплив на наше життя. Окрім того, це гарна можливість обмінятися досвідом з іноземними однолітками, розширити свій світогляд. І що не мнш важливо – вдосконалити знання з іноземної мови. Адже це є ключем до успіху та нових можливостей. Переконана, що ваш ентузіазм та бажання навчатись сприятиме утвердженню вашої активної громадянської позиції, бажанню робити цей світ безпечним та яскравим».

Організатори проєкту – Маріам  Бліадзе, координатор програми FlEX, Американських рад, грузинського офісу, м.Тбілісі та Басистий Вадим, радник голови Хмельницької обласної ради.

попередня статтяДіти-ВПО і діти військовослужбовців цьогоріч отримуватимуть путівки на оздоровлення до Артеку безоплатно
наступна статтяСьогодні – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів