Віолета Лабазюк привітала військовослужбовців із річницею створення військової частини

Голова обласної ради Віолета Лабазюк привітала одну з військових частин з нагоди першої річниці  з часу створення, а також із прийдешнім Днем захисників і захисниць України.

“Від імені депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто сьогодні маю велику честь привітати кожного з вас з річницею створення вашого військового формування, – сказала Віолета Олександрівна. –  Ви є елітою Збройних сил України. Ви декларуєте високі показники щодо виконання поставлених перед вами бойових завдань, гідно та самовіддано бороните територіальну цілісність нашої держави як на фронті, так і в далекому тилу”.

Батьківщиною Сил спеціальних операцій по праву можна назвати Хмельниччину. Адже підготовка спецпризначенців розпочалася значно раніше від офіційної дати народження ССО, яка припадає на 29 липня 2016 року. Пілотний курс стартував у розпал гарячої фази АТО наприкінці 2015-го на базі 8-го полку спецпризначення на Хмельниччині. За плечима спецпризначенців – досвід у ефективних засідках на колони техніки росіян, знищення переважаючої кількості живої сили противника, наведення й коригування вогню наших артилеристів.

“Бажаю вам, аби Покрова Пресвятої Богородиці оберігала вас своїм омофором від ворожих куль окупантів, – продовжила голова обласної ради. – Нехай береже вас Бог і якнайшвидше запанує мир у нашій Україні. На ваших шевронах написані слова київського князя Святослава Хороброго “іду на ви”. То ж  ідіть і виганяйте орків з незалежної України. Слава Збройним силам України! Вічна шана та пам’ять  усім захисникам та захисницям, які віддали власне життя за мир, незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Слава Україні!” 

 

Віолета Лабазюк вручила Подяки обласної ради  кращим у професії військовослужбовцям за сумлінне виконання військового обов’язку, самовіддане служіння українському народові, патріотизм, мужність, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий внесок  у наближення Перемоги та з нагоди Дня захисників і захисниць України.

 

 

попередня стаття29 вересня Україна разом зі світом відзначає День серця
наступна статтяУ Чемеровецькому медичному фаховому коледжі відбулася посвята у студенти