Віолета Лабазюк привітала випускників Хмельницького фахового музичного коледжу імені В.І. Заремби

Сьогодні у стінах Хмельницької обласної філармонії відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам Хмельницького фахового музичного коледжу імені В.І. Заремби 2022 року. Ступеня бакалавра удостоєно 64 випускники за сімома спеціальностями.

Від імені депутатського корпусу та від себе особисто випускників, їх батьків та весь професорсько-викладацький склад закладу привітала голова обласної ради Віолета Лабазюк.

У своєму вітальному слові вона акцентувала увагу на тому, що сьогодні музичний коледж має гарну матеріально-технічну базу для підготовки успішних мистецьких кадрів, вже більше шести десятиліть беручи активну участь у становленні системи музичної освіти не лише Хмельниччини, а й України в цілому. Випускники коледжу гідно працюють на ниві мистецької освіти у дитячих музичних школах та школах мистецтв, становлять міцний фундамент усіх творчих колективів міста та області.

«Дорогі випускники, хочу щиро привітати вас з новим етапом у житті – довгоочікуваним завершенням навчання та отриманням дипломів. Тепер ви – справжні професіонали, які несуть горду місію постійно збагачувати українську культуру.  Сьогодні завдяки нашим Збройним силам України, які гідно боронять Україну від російських окупантів, маємо можливість вручити вам дипломи під мирним небом Хмельниччини. Такі моменти дуже цінні для нас. Хочу подякувати, що у ці важкі для країни дні ви підтримуєте наших мужніх захисників музикою та співом, які додають сил та віри у перемогу, славлять наших героїв. В добру путь, дорогі випускники! Нехай ваш професійний шлях буде успішним!», – сказала Віолета Олександрівна.

Голова ради нагородила кращих студентів грамотами обласної ради та вручила дипломи бакалаврів та медалі за відмінні успіхи у навчанні кращим випускникам закладу. За успішну підготовку спеціалістів, невтомну працю та покликання розвивати здібності нашої талановитої молоді Віолета Лабазюк висловила слова подяки та вручила Грамоти обласної ради також представникам професорсько-викладацького складу коледжу.

На завершення свого виступу Віолета Лабазюк наголосила, що обласна рада завжди сприяла й надалі сприятиме подальшому розвитку закладу.