Віолета Лабазюк привітала захисників правопорядку з Днем Національної поліції України

У Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області відбулися заходи з нагоди професійного свята. Голова обласної ради Віолета Лабазюк від імені депутатів обласної ради та від себе особисто привітала працівників правоохоронних органів з Днем Національної поліції України.

«Дякую вам за відданість Україні та вашій службі, за те, що ви гідно стоїте на варті правопорядку в нашій області. Вічна шана і слава правоохоронцям Нацполіції, які  поклали своє життя у боротьбі за територіальну цілісність та незалежність України», – сказала Віолета Олександрівна.

Голова обласної ради вручила Подяки кращим представникам  Національної поліції за належне надання поліцейських послуг у сфері забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, участь у збереженні територіальної цілісності та суверенітету України у період збройної агресії російської федерації.

«Хмельницька обласна рада у співпраці з органами виконавчої влади постійно працює у напрямку виділення фінансового ресурсу з обласного бюджету для зміцнення матеріально-технічної бази  Національної поліції в Хмельницькій області»,  –  додала Віолета Лабазюк.

З початку повномасштабної війни працівники поліції працюють у посиленому режимі: евакуюють мирне населення із зони бойових дій, розміновують звільнені території, виявляють диверсантів та розслідують військові злочини. Пліч-о-пліч зі Збройними силами України правоохоронці виборюють святе право на нашу українську державність.

Голова обласної ради підкреслила, що завдяки усім захисникам України є можливість сьогодні провести такі  заходи.

«Нехай береже вас Бог під час виконання  ваших службових обов’язків. Повертайтесь живими та неушкодженими до своїх родин, – побажала на завершення Віолета Олександрівна. – Усім миру та Перемоги!»

 

попередня статтяТри представниці Хмельниччини вибороли міжнародні бронзові нагороди
наступна статтяУряд удосконалив механізм забезпечення житлом на умовах доступного іпотечного кредитування для ветеранів війни та членів сімей загиблих Захисників