Віолета Лабазюк привітала захисників з Хмельниччини з Днем Героїв

З нагоди відзначення Дня Героїв голова обласної ради Віолета Лабазюк вручила Подяки та медалі за «За відданість державі та особистий внесок у наближення Перемоги»  12 військовослужбовцям військових формувань Хмельницької області, а саме легендарної 3 танкової Залізної бригади, 19 та 36 окремих стрілецьких батальйонів, 86 батальйону 106 бригади ТРО. Підтримати та привітати Героїв також завітали їхні рідні та близькі.

Вмотивовані та висококваліфіковані бійці виконують надскладні бойові завдання, є взірцем честі та хоробрості українських воїнів.

Віолета Олександрівна висловила слова щирої подяки захисникам за мужність, героїзм у справі оборони держави, незламність духу та вагомий внесок у здобуття Перемоги.

«Від імені всіх жителів Хмельниччини висловлюю щирі слова вдячності  за можливість жити та працювати на рідній землі. У свою чергу, наша подяка для вас – це щоденна допомога та підтримка. Віримо, що Перемога настане зовсім скоро та всі захисники й захисниці повернутися додому, до своїх родин. Слава ЗСУ! Слава Україні!», – зазначила голова ради.

попередня статтяВідбулося нагородження переможців обласного етапу всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів
наступна статтяНагородили переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад