Віолета Лабазюк розповіла іноземцям про виклики для жінок у світі політики та бізнесу в Україні

У рамках проведення економічного форуму самоврядування Конгресу Ініціативи трьох морів у Польщі голова обласної ради Віолета Лабазюк на прикладі України розповіла присутнім, як жінки відстоюють свої права та долають гендерні стереотипи.

Панельну дискусію про  виклики для жінок у світі політики та бізнесу урочисто відкрив маршалок Люблінського воєводства Ярослав Ставярський.

Зокрема, Віолета Олександрівна поділилась своїм досвідом політичної діяльності на посаді голови Хмельницької обласної ради та розповіла основні аспекти роботи в умовах повномасштабної війни в країні. Учасники говорили про те, як бути більш впевненими у своїх силах та ділились своїм досвідом на шляху до досягнення успіху у різних сферах.

«У 21 столітті жінки остаточно зламали всі стереотипи. Наведу приклад про наших незламних та мужніх українських жінок. Жінки- політики до недавнього часу взагалі були виключенням з правил. Тепер ми маємо повне право захищати інтереси інших та робити нашу країну кращою. Якщо говорити про власний досвід, то варто зазначити, що бути жінкою в політиці справді нелегко. Але коли розумієш, що тисячі людей вірять в тебе та твої рішення – з’являється мотивація працювати ще потужніше», – сказала голова ради.

Вона акцентувала увагу на тому, що весь світ має знати про мужність та сталеву витримку українських жінок. Всі разом, пліч-о-пліч ми здобуваємо довгоочікувану  Перемогу. Також Віолета Олександрівна побажала всім польським жінкам віри у свої сили, наполегливості та впевненості у собі.

В обговоренні актуальних питань також взяли участь директор Люблінського онкологічного центру професор та доктор наук Ельжбета Старославська, генеральний директор OX2 Катажина Сухчіцка, співвласниця DAREX shirts Czelej Магдалена Челей та директор маркетингу жіночого гандбольного клубу в Любліні (MKS Lublin) Марта Данієвська.

До слова, Люблінське воєводство є одним із регіонів з високим економічним потенціалом, який дає жінкам-підприємцям великі можливості для розвитку. Жінки з регіону є прикладом успіху та розвитку, а також амбасадорами широкого розуміння підприємництва. На їхню думку досягнення успіху залежить не тільки від конкретних рис характеру, знання своїх сильних сторін,  амбіцій і бажання протистояти негараздам, а й від знань, якими володієте.

попередня статтяСтартував освітній семінар для представників територіальних громад Хмельницької та інших областей
наступна статтяДень музеїв запрошує відзначити Хмельницький обласний художній музей