Віолета Лабазюк веде активну роботу над розширенням міжнародних зв’язків з метою реалізації спільних благодійних проєктів

Днями на електронну адресу голови обласної ради Віолети Лабазюк надійшов лист підтримки польських партнерів з Люблінського воєводства із запрошенням взяти участь в об’єднавчому третьому Конгресі самоврядування Ініціативи трьох морів.

Польські партнери зазначають, що дуже занепокоєні подіями, які відбуваються у нашій державі. Люблінське воєводство з перших днів війни надало вагому допомогу Україні й продовжує це робити й надалі.

Нагадаємо, що декілька тижнів тому на Міжнародному саміті лідерів українських та іноземних міст, громад, регіонів у Києві Віолета Олександрівна зустрілась та поспілкувалась з Віце-маршалком Люблінського воєводства Збігнєвом Войцеховським. Вони обговорили питання налагодження співпраці та партнерства між регіонами, а також окреслили основні напрямки подальшої роботи. Першим етапом реалізації домовленостей стане участь в об’єднавчому третьому Конгресі самоврядування Ініціативи трьох морів.

Крокуємо до Перемоги разом! Світ з нами!

попередня статтяЯк українцям оформити допомогу при народженні дитини під час перебування за кордоном
наступна статтяСьогодні Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю