Віолета Лабазюк відвідала Хмельницьке державне експериментально-ортопедичне підприємство

Вже близько 25 років фахівці Хмельницького державного експериментально-ортопедичного підприємства піклуються про людей з обмеженими можливостями та допомагають їм подолати проблеми зі здоров’ям та адаптуватись до звичного життя.

Сьогодні на запрошення директора закладу Олександра Сохрякова підприємство відвідали голова обласної ради Віолета Лабазюк та начальник управління з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату обласної ради Едуард Монастирський.

Головна мета зустрічі – ознайомитися з роботою підприємства, поспілкуватися з представниками колективу та оглянути матеріально-технічну  базу стаціонарного відділення, яке розташоване на базі закладу.

У ході діалогу Олександр Сохряков акцентував увагу на тому, що з 2014 року у закладі надають послуги з протезування та реабілітації бійців, що повернулися з АТО. Сьогодні фахівці продовжують надавати необхідну медичну допомогу захисникам, що отримали важкі поранення на фронті. Окрім того, планують спробувати допомагати й цивільним, що зазнали важких поранень під час обстрілів у інших регіонах країни, де тривають активні бойові дії.

Підприємство єдине в області має стаціонар первинного, складного протезування, ортезування та реабілітації, який розрахований на 18 ліжко-місць. Тут пацієнти отримують необхідні медичні послуги та навички використання протезно-ортопедичних виробів та ходьби.

«Сьогодні ми маємо величезну потребу в лікуванні та реабілітації наших військових, які постраждали на передовій. Обов´язок держави – забезпечити якісне протезування для усіх, хто того потребує. Зокрема й для мешканців нашої області. Ресурси та мотивацію для цього маємо.», – зазначила Віолета Лабазюк.

Подальший розвиток Хмельницького державного експериментально-ортопедичного підприємства перебуватиме на контролі обласної ради. У планах – розглянути питання його ефективного функціонування на засіданні профільної комісії обласної ради.