Віолета Лабазюк відвідала комунальні заклади обласної ради, в яких тимчасово проживають переселенці

З початку війни більше 311 тисяч внутрішньо переміщених осіб перебували на Хмельниччині. З них в області на тимчасове проживання залишилось майже 139 тисяч. Для кожного, хто сьогодні є у нашій  області, створено належні умови проживання та максимально затишну атмосферу.

12 квітня голова обласної ради Віолета Лабазюк разом з депутатом облради Ігорем Гаєм відвідала комунальні заклади, в яких на сьогодні проживають внутрішньо переміщені особи: Чемеровецький медичний коледж, Орининську гімназію та Староушицький обласний дитячий санаторій “Дністер”.

Так, у Чемеровецькому медичному коледжі 153 особи, серед яких 37 дітей.  За словами директора закладу Петра Шерстюка, найменшому мешканцю – лише півроку.  Втім, і керівництво закладу, і персонал намагається забезпечити  комфортні умови кожному з українців.

130 внутрішньо переміщених осіб прийняла у своїх стінах і Орининська гімназія обласної ради. За словами керівника Ольги Горбатенко, більше половини – це діти.

У Староушицькому обласному дитячому санаторії “Дністер” сьогодні проживає 118 внутрішньо переміщених осіб, з них – 53 дитини. Як розповідає директор санаторію Валерій Маковецький, для усіх створено належні умови, забезпечено повноцінне харчування та побут.

Під час зустрічей Віолета Лабазюк познайомилась та поспілкувалась з переселенцями, які знаходяться у закладах.

“Хмельниччина дуже гостинна. Дуже шкода, що саме за таких сумних обставин вам випала нагода тут побувати, – зазначила голова обласної ради. – Але ми зробимо все можливе, аби забезпечити вас всім необхідним під час перебування в нашій області. Найважливіше сьогодні – це підтримка та наш міцний український дух єдності.

Водночас голова ради подякувала керівникам громад та закладів за постійну допомогу нашим військовим та підтримку внутрішньо переселених осіб, які оселились на території громад

 «Працювати сьогодні – це не просто наш обов’язок, це внесок у боротьбу, у оборону”, – наголосила Віолета Лабазюк.

Спільно з благодійним фондом «Ми поруч» кожному з дітей дошкільного та шкільного віку було вручено солодкі продуктові набори та канцелярію.