Віолета Лабазюк відвідала родини переселенців в Лісовогринівецькій громаді

Майже рік, як для тисяч вимушено переміщених осіб, Хмельниччина стала другою домівкою. Всі ці люди потребують сталої підтримки з боку як територіальних громад, так і просто небайдужих мешканців нашої області.

Допомогти родинам ВПО та відповісти на хвилюючі їх питання – головна мета робочих виїздів голови обласної ради до територіальних громад області.

Сьогодні Віолета Лабазюк спільно з сільським головою та депутатами сільської ради зустрілись з переселенцями, що проживають у Лісовогринівецькій громаді. Наразі громада стала прихистком для 266 вимушено переміщених осіб.

У ході діалогу Віолета Олександрівна розповіла присутнім про роботу обласної ради в умовах воєнного стану, основні напрацювання з міжнародними благодійними організаціями та рекомендувала переселенцям звертатись за допомогою до Центру видачі гумдопомоги обласної ради, що розташований на базі обласного музично-драматичного театру імені М. Старицького. Тут родини зможуть отримати необхідний одяг, взуття, постільну білизну, дитячий одяг та іграшки, посуд та засоби особистої гігієни.

«Незважаючи на всі виклики сьогодення, ми повинні єднатись та допомагати один одному. Майже рік Хмельниччина працює, як один злагоджений волонтерський рух. Спільними зусиллями у розрізі всіх 60 територіальних громад ми намагаємось створити для цих людей комфортні умови для проживання та забезпечити всім необхідним. Об’єднавши зусилля, ми маємо пліч-о-пліч здобувати Перемогу!», – зазначила Віолета Лабазюк.

На завершення зустрічі голова обласної ради передала продуктові набори більше 100 родинам переселенців з різних регіонів країни, де тривають активні бойові дії.

попередня статтяУАРОР та Мінветеранів презентували електронний сервіс е-Ветеран
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!