Віолета Лабазюк відвідала Теофіпольську селищну територіальну громаду

У перший день березня голова обласної ради Віолета Лабазюк здійснила робочу поїздку у Теофіпольську селищну територіальну громаду.

Віолета Олександрівна зустрілася з родинами внутрішньо переміщених осіб, які проживають у населених пунктах Теофіпольської громади.
Разом із селищним головою Михайлом Тененевим поспілкувалися з переселенцями про питання, які їх хвилюють та потребують допомоги у вирішенні з боку місцевої влади.
Для підтримки переселенців Віолета Лабазюк передала продуктові набори, які отримала обласна рада завдяки співпраці з однією з американських благодійних організацій та БФ «Разом до Перемоги. Хмельниччина».
У рамках поїздки голова ради також зустрілась та поспілкувалась з працівниками Теофіпольського ЗДО “Зірочка”. Згідно з попереднім зверненням від колективу закладу, вручила від себе особисто для зміцнення матеріально-технічної бази  сертифікат на придбання необхідного обладнання.
Під час зустрічі з переселенцями, які знайшли прихисток в Кунчанській гімназії, приємне враження справила затишна й комфортна атмосфера, яку створили працівники закладу для людей, які на власні очі побачили жахіття війни.
Спілкуючись з родинами, Віолета Олександрівна розповіла їм про діючі державні програми підтримки для переселенців та закликала об’єднуватись, допомагаючи один одному пережити ці складні часи.
На завершення робочої поїздки голова обласної ради зустрілася зі старостою та волонтерами села Поляхове.
«Дякую всім небайдужим жителям Хмельниччини, які кожен на своєму місці, своєю діяльністю робить неоцінений внесок у перемогу України. В єдності – наша сила! І лише об’єднавши наші зусилля, нам під силу вигнати ворога з рідної землі!», – зазначає Віолета Лабазюк.
попередня стаття«Нова українська школа – середовище щасливого дитинства»
наступна статтяВ обласному художньому музеї відбудеться виставка «Херсонщина – це Україна!»