Віолета Лабазюк відвідала військових, що проходять реабілітацію у КНП «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни»

КНП «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни» з перших днів повномасштабного вторгнення надає послуги з лікування та реабілітації військовим, які боронять територіальну цілісність нашої країни. Висококваліфіковані працівники надають пацієнтам повний спектр якісних медичних послуг, піклуючись про їхнє психологічне здоров’я.

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк з робочим візитом відвідала комунальний заклад обласної ради, аби оглянути умови перебування захисників та пересвідчитись в ефективності реабілітаційної діяльності закладу.

Також посадовець зустрілась зі справжнім героєм, незламним лікарем-хірургом із «Азовсталі», ординатором хірургічного відділення Маріупольського військового шпиталю Денисом Гайдуком. Восени хлопець повернувся з полону окупантів в Оленівці. Голова ради висловила подяку захиснику за мужність і гідну оборону нашої держави та вручила відзнаку обласної ради.

У рамках візиту директор госпіталю, депутатка обласної ради Оксана Бочкарьова розповіла про діяльність реабілітаційного, приймального та неврологічного відділень.

Віолета Олександрівна ознайомилась з роботою реабілітаційного обладнання, яке було отримано завдяки співпраці  з релігійною організацією «Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні» за підсумками робочої поїздки  голови ради до штату Юта, США на суму 1 млн 476 тисяч гривень.

Серед дороговартісного обладнання: реабілітаційний пристрій «Парапіон», пристрій для реабілітації МОТОmed для ніг та рук, вертикалізатор EasyStand Evolv Large (з максимальним пакетом опцій), апарат для реабілітації рук SY-HR06E та два реабілітаційні широкі столи.

Нагадаємо, що декілька позицій медичного обладнання було передано й на потреби КП «Хмельницька обласна лікарня». Загальна сума якого – 2 млн 734 тисячі.

У ході відвідин та спілкування з працівниками закладу Віолету Лабазюк ознайомили з функціонуванням медичного обладнання, що використовується для реабілітації пацієнтів відповідного відділення обласного госпіталю.

Зокрема, устаткування призначене для лікування пацієнтів з травмами головного та спинного мозку, частковим паралічем тулуба та кінцівок, пошкодженням та захворюванням м’язів, травмами хребта, пізніх стадій ревматизму, ампутацій тощо.

За словами працівників госпіталю, обладнання пришвидшує процес одужання, що сприяє якісному процесу оздоровлення.

Спілкуючись з директором та медичними працівниками, Віолета Олександрівна подякувала їм за щоденну роботу та підтримку наших захисників: «Наші лікарі – справжні професіонали своєї справи. Вони допомагають нашим військовим стати на ноги та повернутись в стрій. Щоденною роботою, медики більше року гідно тримають медичний фронт країни. Як справжні янголи-охоронці в білих халатах, вони рятують життя українців, даючи надію на здорове та щасливе майбутнє».

У ході діалогу голова ради розповіла присутнім про роботу обласної ради, підтримку закладів охорони здоров’я в умовах війни, детально поінформувала про свою поїздку в США та співпрацю з іноземними партнерами, завдяки якій вже не вперше вдалось отримати дороговартісне медичне обладнання для зміцнення матеріально-технічної бази закладів Хмельниччини та покращення якості медичних, зокрема й реабілітаційних послуг.

Окрім того, завдяки співпраці Віолети Лабазюк з американською благодійною організацією «Globus Relief» нещодавно на Хмельниччину надійшов вантаж дороговартісного розхідного матеріалу для медичного обладнання на суму понад два мільйони доларів для закладів охорони здоров’я комунальної власності обласної ради, де надають необхідну медичну допомогу військовим.

Підтримка для закладу сьогодні є вкрай важливою. Тому, згідно з попереднім зверненням директора госпіталю, голова ради передала від себе особисто сертифікат на закупівлю необхідного м’якого інвентарю та смаколики для наших бійців.

 

 

попередня статтяПрийшла весна. Прийде і перемога
наступна статтяХмельниччина читає Шевченка