Віолета Лабазюк виступила на Європейському конгресі органів місцевого самоврядування

У другий день проведення 9-го Європейського конгресу органів місцевого самоврядування, участь в якому бере голова обласної ради Віолета Лабазюк, серед низки запланованих заходів відбулася дискусійна панель на тему «Натхнення успішних жінок» («Inspirations of Successful Women»).

У дискусійній панелі у якості спікера виступила Віолета Лабазюк, яка поділилася своїми думками щодо того, як можна сприяти розвитку та підтримці успішних жінок у сучасному світі, що є їхнім джерелом натхнення, яку користь ми всі можемо отримати від участі жінок у колах прийняття рішень та управління.

Звертаючись до поважного зібрання, вона закликала всіх подивитися на свої власні погляди та підходи до ролі жінок у суспільстві, переглянути стереотипи та визнати важливість кожної жінки в будь-якій сфері життя.

«Наша сучасна реальність дозволяє жінкам бути успішними, незалежно від обставин. Наше завдання підтримати їхній розвиток та забезпечити рівні умови для досягнення висот в кар’єрі та суспільстві. Українська жінка сьогодні досить успішно самореалізується, з однієї сторони займаючи відповідальні посади в тій чи іншій сфері, а з іншої – боронячи територіальну цілісність України.  Сучасна українська жінка сьогодні повинна мати «своє обличчя», не запозичуючи практики від чоловіків, бути прикладом для своїх дітей та демонструвати усій світовій спільноті свою активну участь у процесах. Наразі – це відновлення та розбудова українських регіонів», – наголосила Віолета Олександрівна. – Маємо відроджувати жіноче лідерство та покращувати показники з гендерної рівності. Адже це є однією з вимог щодо вступу України в Європейський Союз. І наша держава на правильному шляху».

Виступ голови Хмельницької обласної ради викликав інтерес у слухачів, адже те, з чим сьогодні доводиться мати справу українським жінкам, не властиве для Східної Європи. Це і спротив російській агресії, і втрата рідних та своїх рідних домівок. Це життя у постійній тривозі. Це і сила духу, аби не зламатися, не впасти у відчай, а й надалі жити, працювати, волонтерити і все частіше ставати на захист України зі зброєю в руках. Сьогодні у лавах Збройних сил України перебуває 42 тисячі жінок-військовослужбовців, 5 тисяч з яких – на передньому краї. Ними не можливо не пишатися.

Цього ж дня, окрім іншого, на панельних дискусіях, майстер-класах, лекціях та презентаціях учасники міжнародного форуму працювали за такими напрямками – здоров’я, економіка та фінанси, зелена енергія, сталий розвиток, суспільство, політика та безпека, міжнародна співпраця, культура та освіта, індустрія туризму, місцеве самоврядування майбутнього, регіональна інфраструктура, інвестиції та інновації.

На переконання голови обласної ради, отримана нова інформація, знання, інноваційний досвід від колег з інших країн можна запровадити на Хмельниччині, яка має багато перспектив для розвитку в цих напрямках.

попередня статтяЧемпіонкою України з легкоатлетичного двоборства стала юна шепетівчанка
наступна статтяКам’янчанин отримав “бронзу” на чемпіонаті України