Віолета Лабазюк взяла участь у дискусії про роль жінки у сучасному суспільстві

Жіночий бізнес-форум VinLadyFest, який дає можливість  налагодження комунікацій та партнерства між активними українськими жінками-лідерами, сприяє взаємній підтримці та обміну досвідом, відбувся сьогодні на Хмельниччині за ініціативи Української Платформи “Жінки в бізнесі”.

В рамках форуму голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь у панельній дискусії “Бути жінкою у 2023: ролі, виклики, бренд”.

У ході дискусії Віолета Олександрівна сказала: «23 червня 2022 року Україна отримала статус кандидата до Європейського Союзу. Якою Україну хоче бачити сучасна Європа? Країною, в якій жінки й чоловіки  мають рівні права та можливості в усіх сферах життя суспільства».

«Хіба українська жінка може бути слабкою у сьогоднішньому суспільстві?» – звернулась до учасниць заходу Віолета Лабазюк. Вона акцентувала увагу на тому, що сьогодні українські жінки на рівні з чоловіками  займаються  волонтерством, громадською діяльністю, йдуть у владу, об’єднуючи навколо себе людей, захищають Україну на фронті.

Голова обласної ради подякувала учасникам та організаторам заходу за  щоденну працю та гідний вклад у наближення нашої Перемоги.

 

 

 

попередня статтяШколи можуть безплатно отримати матеріали для обладнання кабінетів безпеки
наступна статтяЄднаємося заради миру!