Віолета Лабазюк взяла участь у саміті «Ментальне здоров’я: крихкість і стійкість майбутнього»

Сьогодні у Києві відбувся Третій саміт леді та джентельменів, ініційований Оленою Зеленською. У заході взяла участь голова обласної ради Віолета Лабазюк.

Саміт є міжнародною платформою взаємодії та єднання заради добробуту людей в усьому світі. Сьогодні він став майданчиком для обміну досвідом та кращими світовими практиками щодо зміцнення ментального здоров’я громадян.

Під час заходу говорили про фактори, які найбільше впливають на ментальний стан людей. Адже війна, епідемії, природні катастрофи, економічні кризи накладають серйозний психологічний тиск на всіх громадян України, незалежно від статі чи віку.

Тому сьогодні зміцнення ментального здоров’я є ключовим завданням для України. Наскільки психологічно стабільно буде почуватись кожна людина – настільки здорове суспільство ми матимемо.

Також під час Саміту стартував новий вид міжнародної співпраці – міжнародне медичне партнерство, метою якого є формування довгострокової співпраці між міністерствами, лікарнями, медиками. У перспективі міжнародне медичне партнерство сприятиме ефективнішому лікуванню та порятунку життя наших громадян.

 

попередня статтяПрограма компенсації за знищене майно: запитання та відповіді
наступна статтяЯк українцям одночасно оформити паспорт та номер платника податків