Віолета Лабазюк взяла участь у засіданні Наглядової ради

Вчора голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь онлайн у першому засіданні Наглядової ради щодо впровадження швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD.

Ще з квітня минулого року Агенція регіонального розвитку Хмельницької області є однією із чотирьох учасників зазначеного проєкту разом із АРР Вінницької, Сумської та Тернопільської областей.

“Рік тому ми спільно з Агенцією регіонального розвитку Хмельницької області запропонували проєкту UCORD перелік важливих для нас напрямків, які на той час були на початковому етапі реалізації, – сказала під час свого виступу Віолета Олександрівна. – Для нас досить важливо, що всі наші пропозиції були взяті в роботу. І сьогодні Агенції регіонального розвитку Хмельницької області надається потужна підтримка і супровід”.

Також Віолета Лабазюк  звернула увагу на питання стосовно залучення додаткових фінансових можливостей для того, аби якнайшвидше реалізувати проєкти, тому що від цього залежить забезпечення належних життєдіяльних процесів населення Хмельниччини.

“Сьогодні ми в першу чергу  говоримо про стратегії регіонального розвитку, – додала голова обласної ради. – Ми  розуміємо, що це той вектор, за яким ми маємо  розвиватися, незалежно в якому статусі перебуває область в умовах війни. Спільними зусиллями ми будемо разом рухатися до Перемоги”.

Під час заходу  відбулася презентація поточних результатів швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України», UCORD, його цілей та завдань, а також планів діяльності в рамках проєкту до кінця 2024 року.

Захід відбувся за сприяння Посольства Швейцарії в Україні і Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

попередня стаття18 березня – діалог з громадами «Децентралізація на зв’язку»
наступна стаття17 березня – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення