Віолета Лабазюк зустрілась із представниками громадських організацій області, що опікуються людьми з обмеженими фізичними можливостями

Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями,  який відзначається щорічно 3 грудня, встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року. Це важливий посил, адже поруч з нами живуть люди, які з певних причин не можуть повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою.

Лише в нашій області проживає більше 148 тисяч осіб з інвалідністю усіх категорій, які потребують підтримки від держави. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя. Для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити серед людей і бути корисними суспільству.

Напередодні цього дня Віолета Лабазюк зустрілась із представниками громадських організацій Хмельницької та Волочиської громад, що опікуються людьми з обмеженими фізичними можливостями. Голова ради подякувала всім, хто турбується про інвалідів, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – вияв милосердя, людяності та любові до ближнього.

За щоденну сумлінну працю від імені депутатського корпусу Хмельницької обласної ради Віолета Олександрівна вручила Подяки та цінні подарунки колективам:

  • громадської організації «Поклик серця» Волочиської тергромади;
  • комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Волочиської міської ради;
  • громадської організації «Хмельницький міський фонд інвалідів «ДОБРОТА»;
  • громадської організації «Хмельницьке міське товариство жінок-інвалідів»;

Також особисто від себе вона передала для учасників організацій пакети з продуктовими наборами.

«Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року. Ми не маємо права забувати про те, що поруч з нами живуть люди, які потребують допомоги й уваги. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні!», – зазначила Віолета Лабазюк.

Вони називають себе «Незламними духом», хочуть і можуть бути повноцінними членами суспільства. Більше того, ці люди – допомагають іншим боротися і перемагати недуги. Тому ми маємо бути уважнішим до тих, хто поряд та потребує допомоги.

 

попередня статтяВіолета Лабазюк:”Українці – незламна нація!”
наступна статтяДо міжнародного дня людей з інвалідністю