Віолета Лабазюк зустрілась із представниками швейцарсько-українського проєкту UCORD

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк із директором АРР Катериною Савчук провели робочу зустріч із представниками швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток України» UCORD Мариною Бриль, Ігорем Савчаком та Олександром Ігнатенко.

Під час зустрічі було обговорено подальші плани на майбутній період, детально ознайомились з умовами нашої співпраці, а також озвучили потреби нашої Агенції щодо покращення матеріально-технічної бази та організації й проведення спільних заходів.

Місяць тому Хмельниччина увійшла до пілотних областей даного проєкту. Спільно з UCORD та Агенціями регіонального розвитку Вінницької, Тернопільської та Сумської областей працюємо у напрямку інституційної підтримки агенцій регіонального розвитку.

Протягом наступних 4 місяців спільно з експертами та командою Агенції регіонального розвитку Хмельницької області спеціалісти проєкту UCORD будуть проводити оцінку організаційної спроможності Агенції та розробляти політику управління персоналом, здійснення закупівель, бізнес-планування діяльності Агенції та покращувати комунікаційну стратегію.

Окрім того, найближчим часом нашу команду поповнять два експерти: один – в галузі питань водопостачання та управління відходами; другий – в сфері розвитку культури та креативних індустрій. Відбір буде оголошено додатково.

«Налаштовані на плідну співпрацю зі спеціалістами проєкту UCORD. Розраховуємо на підтримку та допомогу іноземних партнерів задля забезпечення ефективного розвитку нашого регіону та України в цілому», – зазначила у розмові голова ради.

попередня статтяВідбулося засідання Тимчасової слідчої комісії ВРУ
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!