Віолета Лабазюк зустрілась з прикордонниками легендарних військових підрозділів

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк зустрілась з нашими захисниками-прикордонниками. Військові з перших днів війни мужньо вступили в бій 24 лютого та відчайдушно боронили територіальну цілісність української держави на найтяжчих передових позиціях. Саме про них казали: «Вогонь запеклих не пече!». Вони – еліта Збройних сил України, яка до сьогодні продовжує тримати позиції.

На зустрічі були присутні: майор Євгеній Рудницький – слухач факультету підготовки керівних кадрів, який боронив територіальну цілісність України у складі прикордонного підрозділу «Щастя» на Луганщині; підполковник Юрій Юрчак – викладач кафедри загальновійськових дисципліни, військовий 1 прикордонного загону м. Маріуполь, який перебував в полоні російських окупантів  в Оленівці; майор Богдан Гоцький – слухач факультету підготовки керівних кадрів, прибув з посади начальника прикордонної застави «Острів Зміїний», де знаходився на момент вторгнення військ рф 24 лютого.

Разом з цими мужніми захисниками було реалізовано важливий проєкт в рамках дії обласної Програми національно-патріотичного виховання молоді, який покликаний не лише сформувати гідну патріотичну позицію а й популяризувати військову справу.

Віолета Лабазюк подякувала нашим захисникам співпрацю,оборону рідної країни та вручила почесні відзнаки – медаль “День Української Державності”, Подяки обласної ради та прапори Хмельницької області.

«Від імені всього українського народу хочу висловити хлопцям великі слова вдячності за їхню мужність, незламну патріотичну позицію, титанічну витримку та сталеву волю! Вони боронили нашу країну у складі легендарних військових підрозділів. Ніякі провокації та пропаганда рашистів – не зламали їх! Ми пишаємось нашими захисниками!», – зазначила голова ради.

Також на зустрічі був присутній ректор Національної академії ДПСУ імені Богдана Хмельницького Олександр Луцький.

попередня статтяПроаналізовано діяльність комунальних підприємств Хмельницької обласної ради
наступна статтяНа Хмельниччині стартував дводенний семінар «Основи кібербезпеки: кібергігієна та методи викладання”