Проаналізовано діяльність комунальних підприємств Хмельницької обласної ради

У понеділок, 28 листопада цього року, було проведено підсумковий онлайн-захід, під час якого презентовано результати моніторингу діяльності та рейтинги комунальних підприємств Хмельницької та Тернопільської областей.

Цей захід проведено в рамках реалізації проєкту «Підвищення рівня прозорості та підзвітності комунальних  підприємств Хмельницької та Тернопільської обласних рад» за підтримки Інституту висвітлення війни та миру (IWPR) та МЗС Королівства Норвегії.

В онлайн-заході від Хмельницької обласної ради взяли участь начальник управління з питань спільної власності територіальних громад Едуард Монастирський, консультант відділу з питань фінансового аналізу та контролю управління з питань спільної власності територіальних громад Людмила Андрущишина та консультант відділу з питань запобігання та виявлення корупції Валентина Людвік спільно з представниками Жіночого Антикорупційного Руху.

У рамках заходу було проаналізовано роботу вісімнадцяти закладів області. За результатами проведеного моніторингу було позитивно оцінено діяльність низки закладів комунальної власності Хмельницької обласної ради. Разом з тим, за словами Едуарда Пилиповича перед керівниками комунальних закладів стоїть ще чимало питань, які потребують свого вирішення.

попередня статтяУряд схвалив пропозицію про внесення на розгляд ВРУ законопроекту щодо проведення вступної кампанії у 2023 році
наступна статтяВіолета Лабазюк зустрілась з прикордонниками легендарних військових підрозділів