Віолета Лабазюк зустрілася з переселенцями у Гвардійській громаді

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк здійснила робочу поїздку у Гвардійську сільську територіальну громаду.

Населені пункти Гвардійської громади стали другою домівкою для 315 вимушено переміщених осіб, які знайшли у цей нелегкий для нашої країни час випробувань надійний прихисток, комфортне проживання та перебування.

Під час спілкування з переселенцями Віолета Лабазюк поінформувала, що при обласній раді функціонує Центр видачі гуманітарної допомоги на базі обласного музично-драматичного театру ім.М.Старицького (вул.Соборна, 60), де внутрішньо переміщені особи можуть отримати найнеобхідніше – одяг, взуття, дитяче харчування та засоби гігієни.

Віолета Лабазюк для родин переселенців передала продуктові набори. Дітлахам презентувала солодощі та різноманітне канцелярське приладдя.

“Хмельниччина сьогодні – міцний гуманітарний тил для Збройних сил України, регіонів, де ведуться активні бойові дії, та для внутрішньо переміщених осіб. Намагаємося робити все від нас залежне, аби щоденно наблизити нашу перемогу над російським агресором, а для людей, які вимушено залишили свої рідні оселі – повернути домашнє тепло та затишок. Такої турботи та підтримки особливо потребують дітлахи”,- зазначила Віолета Лабазюк.

Для найменших переселенців артисти Хмельницького обласного академічного театру ляльок подарували незабутні враження, продемонструвавши цікаву виставу.

Лише спільними зусиллями наближаємо перемогу!

Все буде Україна!

попередня статтяДо Дня матері у театрі Старицького відбудеться благодійний концерт
наступна статтяВічна Пам´ять і Слава загиблим Героям за Україну!