Віолета Лабазюк зустрілася з переселенцями, які проживають у Лісовогринівецькій громаді

Голова обласної ради Віолета Лабазюк здійснила робочу поїздку до Лісовогринівецької сільської територіальної громади.

Основна мета дружньої зустрічі з внутрішньо переміщеними особами – почути про нагальні потреби, заслухати пропозиції та спільно знайти вирішення тих чи інших питань.

Як зауважив Лісовогринівецький сільський голова Віталій Гралюк, у населених пунктах громади, а саме у приватному секторі у місцевих жителів, проживають 677 переселенців, які були змушені втікати від війни і знайшли прихисток на Хмельниччині.

Лісовогринівецька сільська рада докладає максимум зусиль, аби перебування внутрішньо переміщених осіб на території громади було безпечним та комфортним, також дбають про забезпечення родин ВПО речами першої необхідності.

Як зазначила Віолета Лабазюк, подібні зустрічі проводяться по усіх територіальних громадах регіону.

«Станом на сьогодні офіційно зареєстровано понад 154 тисяч осіб, які залишилися проживати в області. Попри те, що Урядом ініційовано низку проєктів з метою фінансової та правової підтримки переселенців, влада на місцях спільно з мешканцями та благодійними організаціями намагається робити все можливе, аби родини відчували постійну турботу та підтримку», – зазначила голова обласної ради, поінформувавши про діяльність при обласній раді гуманітарного штабу та Центру видачі гуманітарної допомоги переселенцям.

Особисто від себе Віолета Лабазюк передала 60 діткам з сімей переселенців набори з солодощами та канцелярським приладдям.

Обласний академічний театр ляльок подарував дітлахам захоплюючу виставу.

Швидкої нам усім перемоги!

Слава Україні!

попередня статтяПідтримайте петицію щодо порятунку захисників Маріуполя з «Азовсталі»
наступна статтяЩоденна робота гуманітарного штабу обласної ради не зупиняється